Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Nové modely Bear pro rok 2016

Nové modely Bear pro rok 2016 19. říj 2015 19:36 #1

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Souhlas — Rudolf Andrýs 2015-09-30 06:56
Zdravím,
pod tohle bych se klidně mohl klidně podepsat i já. Mám naprosto stejně pocity! Luky to budou jistě velmi kvalitní, ale letos opravdu nemám ten pocit, že bych jeden z nich strašně moc chtěl. Stále více spíše uvažuji o starších modelech (jmenovitě Anarchy HC a Motive 7). Rovněž asi nejsem největším fanouškem hinge guardu. Velká spousta lidí si na internetových diskuzích stěžuje, že značně opotřebovává lanka. Osobně jsem to tak trochu očekával od prvního okamžiku, kdy se hinge guard poprvé objevil na modelech Agenda...
Můj Bear Assault mi ale stejně stále slouží velmi dobře :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nové modely Bear pro rok 2016 19. říj 2015 19:37 #2

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Souhlas — Rudolf Andrýs 2015-09-30 06:56
Zdravím,
pod tohle bych se klidně mohl klidně podepsat i já. Mám naprosto stejně pocity! Luky to budou jistě velmi kvalitní, ale letos opravdu nemám ten pocit, že bych jeden z nich strašně moc chtěl. Stále více spíše uvažuji o starších modelech (jmenovitě Anarchy HC a Motive 7). Rovněž asi nejsem největším fanouškem hinge guardu. Velká spousta lidí si na internetových diskuzích stěžuje, že značně opotřebovává lanka. Osobně jsem to tak trochu očekával od prvního okamžiku, kdy se hinge guard poprvé objevil na modelech Agenda...
Můj Bear Assault mi ale stejně stále slouží velmi dobře :-)


# Odp.: Souhlas — bowhunterc 2015-09-30 07:11
.. jsem rád, že v tom názoru nejsem sám :-)
ad Hinge Guard a ničení lanek .. z mé zkušenosti (jedna Agenda, kterou pro známého servisuju) je to takhle .. starší verze HG skutečně ničila lanka a to opravdu hodně. Nakonec jsme pomocí diskuzních fór našli příčinu a řešení. V těch výřezech, kudy vedou lanka byla občas malá nerovnost, otřep, tzv. "grot", snad zbytek po odlitku, nebo co to bylo. A ten, byť na první pohled téměř neviditelný, dokázal lanko, opakovaně se pohybující sem a tam, slušně zničit. Stačilo to pořádně vyhladit - vyleštit a problém zmizel a HG funguje bez problémů. Novější verze HG už to snad mají pořešené přímo od výrobce a jsou v pohodě - aspoň co se diskuzí a zkušeností týká. Já osobně bych se tedy HG nijak nebál ..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum