Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Hoyt modely pro 2016

Hoyt modely pro 2016 20. říj 2015 19:03 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hoyt modely pro 2016 24. říj 2015 11:22 #2

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Video k novému modelu Defiant. Jako musím uznat .. moc pěkný luk :-)

"Obyč." Defiant



a Carbon

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis
Poslední úprava: od TWitko.

Hoyt modely pro 2016 25. říj 2015 19:04 #3

Mna carbonove modely vobec neberu'"vsetky znacky", ale hlinikove maju u Hoyta pekne aj 2015.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hoyt modely pro 2016 25. říj 2015 19:11 #4

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
ja sice obecně nemám s karbonem "problém" (třeba kola mám karbony), ale pravda je, že u těch luků mě to taky nechává nějak klidným.
Ale ten hliníkovej Defiant se mi líbí čím dál tím víc. Snad až na ty servisní požadavky (press) tam nevidím chybu. Ten luk se jim povedl a myslím, že ve verzi Turbo toho budou vyrábět a prodávat "mraky".

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis

Hoyt modely pro 2016 31. led 2016 18:40 #5

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Zdá se, že kdo se zamiloval do karbonových Hoytů má trochu problém ... nebo přesněji .. že Hoyt má problémy s produkcí nových karbonových top modelů. Přestože novinky pro rok 2016 byly představeny už v říjnu, objednávky na karbonové Defianty jsou stále v šuplíku s označením "nevyřízené" ... a hned tak se to asi nezlepší ...

viz dopis od Hoytů pro dealery níže .... ve zkratce .. během ledna mají přijít první luky teprve pro prodejce (na ukázku), tak aby každý obchod měl alespoň jeden kousek. Teprve během února a března se mají objevit první luky pro zájemce (již uzavřené objednávky) a plynulejší nástup dodávek se očekává kolem května.

No a protože to v reálu znamená zkrácení prodejní sezóny o půl roku (v říjnu běžně Hoyt představuje nové věci), bylo rozhodnuto, že karbonový Defiant zůstane v nabídce jako TOP MODEL i pro celý další rok - tedy i pro rok 2017. Což je asi trošku nepříjemné rozhodnutí, ale z pohledu podpory prodejců logické a chvályhodné ...

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum