Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: PSE Archery novinky 2016

PSE Archery novinky 2016 25. říj 2015 11:46 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# Odp.: PSE Archery novinky 2016 — bowhunterc 2015-10-08 10:17
Ratte, díky za článek. Jen pár postřehů ... myslím si, že v Evropě nebude obchodní politika PSE tak ultimativní (prodej pouze přes dealery). Ostatně podobně je to u Hoytu - tam by se vůbec žádný luk neměl prodat po netu. A přece se prodává. Je jasné, že zájemce o topmodel chtějí dostat primárně do obchodu, kde jim může prodejce poskytnout kvalitní servis. A ne, aby si to někdo bastlil doma sám a pak nadával, že to stojí za prd .. :-)

Ta cena je brutální. Karbon nekarbon, tohle je strašná "darda". Za, v podstatě průměrný luk, bych to teda nedal.

A váha - tu snahu o další a další snižování váhy já moc nechápu. Utratím 1.500 doláčů za superlehký luk a pak na to narvu stabilizátor, masivní mířidla z hliníku a k tomu všemu navrch toulec s 5ti šípy a "chrochtám si", jak je luk najednou příjemně těžký do ruky a vyvážený ... To mi už přijde na palici :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Archery novinky 2016 25. říj 2015 11:47 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# PSE — Lukas 2015-10-10 22:57
Myslím, že PSE se snaží o něco nemožného. Svým low-endem konkurovat hi-endu. Přijde mi, že nemají cíl, ale jen to tak plácají. Samozřejmě chápu, že se snaží držet trendu. Ale jak již bylo zmíněno, mají velké množství luků v nabídce, ovšem bez nějakých citelnějších rozdílů. Ten Carbon působí tragicky... a ta cena je taky děsivá. Docela by mě zajímalo, jak na to koukali v Hoytu nebo Bowtechu.

Nicméně, s tou váhou nemůžu moc souhlasit. Na starém luku, který už sám o sobě byl lehký, vzniklo osazením nutnými komponenty příjemné "zařízení", kdežto hliník, co mám teď mi přijde dost těžký a špatně se mi zvyká. Asi nejsem z těch, co si chrochtají s těžkým lukem :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Archery novinky 2016 25. říj 2015 11:47 #3

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# PSE — Ratte 2015-10-08 12:41
Mě zas nejvíc dostali stránky výrobce stran Carbon Air.
Odstavec o tom jak je karbon hrozně cool a používá se i na výrobu F22 raptor a pod to tam vážně přidají špatně ořezanou fotku stíhačky... Bože

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Archery novinky 2016 25. říj 2015 11:48 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# tradiční luky — Petr P 2015-10-24 14:06
A náhodou tradiční luky by nebyly? Když už tu na ně máte i kategorii :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

PSE Archery novinky 2016 25. říj 2015 11:48 #5

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# tradiční luky — Petr P 2015-10-24 14:06
A náhodou tradiční luky by nebyly? Když už tu na ně máte i kategorii :-)

# Odp.: tradiční luky — bowhunterc 2015-10-25 11:41
to by je musel nekdo udelat (napsat) :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum