Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Ragim Impala – recenze luku

Ragim Impala – recenze luku 19. dub 2016 14:33 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ragim Impala – recenze luku 04. květen 2016 11:46 #2

Mám tu čest s Polarisem od Samicu. 70" 34#/28 takže dost podobný. Stál cca 2500.
Co se týče ramen, tak je mám také křivé. Ale došel jsem k závěru, že už byla. Co se týká tuhnutí tahám 30" možná i trochu víc a nemám s tím problémy. Na druhé straně jsem si pár těchto levných luků vyzkoušel a musím říci že třeba u Optimuse to byla katastrofa. Ke konci tuhnul neskutečně. Bohužel je dost možné, že je to i kus od kusu, protože mi zase nepřijdou tak měkká jako na tom kousku co jsem zkoušel.
Pochopil jsem to správně, že vám luk přijde na větší vzdálenost přesnější než na menší??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ragim Impala – recenze luku 06. květen 2016 16:20 #3

PePe napsal: Pochopil jsem to správně, že vám luk přijde na větší vzdálenost přesnější než na menší??


No takhle bych to zrovna neřekl :-) Střílel mi přesněji na dálku protože jsem mohl použít string walking, který mám hodně natrénovaný a umím s ním střílet. Pomocí GAP střílím jen opravdu z nouze, protože mi sw na takhle krátkých lucích na blízko nefunguje, takže výsledky byly horší. Pro střelce co má GAP natrénovaný nebo střílí instinktem bude dobře střílet i na blízko. Na to je konec konců dělaný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od ml.

Ragim Impala – recenze luku 18. květen 2016 10:31 #4

Koupil jsem 60 lb ramena Impaly a dal je na svůj střed. Jednak se kroutí a dále po cca 100 výstřelech je z 60 lb cca 35. Takže velká bída. Vůbec se nevyplatí investovat do něčeho takového....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od Mickey.
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum