Menu
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Níže uvedená diskuzní vlákna jsou propojena s články na webu Bowhunter.cz
Uživatelé nemohou v této části vytvářet nová diskuzní vlákna (jsou zakládána automaticky, při publikování nového článku na webu), ale mohou se pochopitelně zúčastňovat diskuze (psát příspěvky a odpovědi).
  • Strana:
  • 1

Téma: Jeden pin by nestačil? (seriál)

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 09:59 #1

Toto je automaticky založená diskuze ke článku na webu Bowhunter.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 09:59 #2

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# jags68 2014-09-22 20:56
Jsem rád že nejsem jediný komu se to motá :-)Mám Hoyt Vector Turbo,týden novou tětivu a luk jsem dal na maximum 72lb.Teď ty piny na Reactu mám namačkaný na sobě a to je hrozný.Na 20m pecka ale pak to tam honím a musím nato furt myslet.Asi ho vyměním za Hogg Father jednopin.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 10:01 #3

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# jags68 2014-09-22 20:56
Jsem rád že nejsem jediný komu se to motá :-)Mám Hoyt Vector Turbo,týden novou tětivu a luk jsem dal na maximum 72lb.Teď ty piny na Reactu mám namačkaný na sobě a to je hrozný.Na 20m pecka ale pak to tam honím a musím nato furt myslet.Asi ho vyměním za Hogg Father jednopin.


# bowhunterc 2014-09-22 21:18
no jednopin je bezesporu skvely, ale kdo se s tim ma neustale "motat" - myslim jako nastavovat vzdalenosti. Ono to na lov moc prakticky neni - na Anarchy mam SpottHogg Tommy.
Ja si na Reactu vymenil barvu na 2 a 5 pinu .. a docela mi to pomohlo ...
http://www.archerytalk.com/vb/attachment.php?attachmentid=2036834&d=1410156143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Poslední úprava: od bowhunterc.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 10:02 #4

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)

# jags68 2014-09-25 18:52
Ale SpottHogg je krásný :-) A na to moje lovení.Teď hlavně zkoušíme střílet větší vzdálenosti a React nestačí.Není to na lov ale je to sranda a děti mají zábavu,že po každé serii můžou hledat šípy :-)React dostane manželka!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 10:04 #5

(Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2014-02-05 12:17
1-pin moze stacit ak striela z posedu a vacsinou jeden druh zvery. :-)
Mne by na lov stacili 2 max 3-piny.
Na 3D teraz pouzivam 4.
A ak zameriavac s 1-pinom tak s posuvom.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 19. říj 2015 10:04 #6

bowhunterc napsal: (Tento příspěvek byl převeden do diskuzního fóra z původních komentářů pod článkem)
# bowic 2014-02-05 12:17
1-pin moze stacit ak striela z posedu a vacsinou jeden druh zvery. :-)
Mne by na lov stacili 2 max 3-piny.
Na 3D teraz pouzivam 4.
A ak zameriavac s 1-pinom tak s posuvom.

# bowhunterc 2014-02-05 12:54
o opravdovych "singlepinech" bude samostatny clanek … prave ted se s tim "peru" :-) A souhlasim ze prave posed je idealnim mistem pouziti pro tyhlety miridla.

Tenhle clanek mel spis "dokazat" ze pro pohotovou strelbu na ruzne vzdalenosti ten 1 fakt asi nestaci … pokud se tedy nesmirim s tim, ze budu mirit hodne jinam nez strilim … viz dalsi clanek co jeste neni :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Jeden pin by nestačil? (seriál) 26. říj 2015 10:28 #7

  • Petr
  • Avatar uživatele Petr
  • Offline
  • Sponzor
  • Sponzor
  • Got serious, got Hoyt!
  • Příspěvky: 29
Máš na luku stále namontován ten Tommy Hogg? Už jsem na 90% rozhodnutý pro Hogg Father, který je Tommymu hodně podobný. Narazil jsi časem na nějakou negativní vlastnost?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hoyt Nitrum 34

Jeden pin by nestačil? (seriál) 26. říj 2015 14:49 #8

  • TWitko
  • Avatar uživatele TWitko
  • Offline
  • Gold Sponzor
  • Gold Sponzor
  • -= nadšený amatér =-
  • Příspěvky: 405
Tommyho stále mám, ale abych byl úplně upřímný, moc mi k srdci nepřirostl. Jako nedělá nic špatně ... ale na hlavní luk jsem ho tehdy nedal - zůstal jsem u 5pinu.

Letos jsem zkusil Axcel AccuTouch. Láska na první pohled. Jsou na hlavním luku a nedám na ně dopustit. Líbí se mi jak vypadají, jak fungují. V podstatě k nim nemám jedinou závažnější výhradu (pouze naprosté detaily). Mám je ale s pevným tělem (ne ten "dovetail mount"), kvůli lepší kompatibilitě s quiverem TightSpot.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

-- Tohle je muj podpis
  • Strana:
  • 1
Powered by Kunena fórum