Menu

Proč příspěvek ? 

DonlogoProč ? Asi takhle ... web Bowhunter.cz je čistě "fanouškovská" záležitost, která nemá spojitost s žádným komerčním subjektem. A nenajdete zde ani reklamu. Což je sice fajn, ale také to znamená, že od nikoho nedostáváme žádné peníze.

A provoz webu něco stojí. Webhosting, technická administrace a správa, to vše platím ze svého. Díkybohu to tak dělat zatím můžu a dělám to rád. Nicméně vše dohromady už je to za ty roky slušný balí(ček)k peněz. A jak roste web, rostou i náklady. Navíc mám nějaké další nápady, jak web dále zlepšit. Ale i to budou další peníze ... 

Proto je tu možnost mi s financováním provozu webu trošku pomoci. Je na každém, zda může a chce přispět. Jde o čistě dobrovolný příspevek v libovolné výši. Nezískáte za to žádné výhody. Pouze dobrý pocit a možná i moje díky :-)

Asi zbytečně, ale pro jistotu, dodávám - z takto získaných peněz hodlám pochopitelně hradit pouze věci, které přímo souvisí s provozem webu Bowhunter.cz. Nebudu si za ně kupovat ani nové luky, ani jezdit na safari do Afriky. Jaké máte záruky ? Žádné .. pouze moje slovo :-)

 

Jak přispět ? 

Jednoduše pomocí tlačítka "Donate", které najdete o kousek níže a které Vás přesměruje na web PayPalu, kde platbu realizujete.

DonateMůžete použít svůj PayPal účet, nebo (pokud jej nemáte) můžete použít svoji platební kartu.

Částku si určíte sami (platba je v českých korunách - CZK). Může to být třeba 10 korun (míň mi vážně neposílejte, protože to nemá cenu) nebo třeba i 1.000.000 (milion mi ale taky neposílejte, protože bych to nemusel rozdýchat ani já, ani finančák) ...

Pro méně zkušené uvádím pár důležitých faktů. Protože platba je realizována přes PayPal :

  • jde o naprosto bezpečnou formu placení přes Internet
  • já se pochopitelně nedozvím žádné informace o vaší kartě, vaší osobě, atd ... 
  • No a pokud byste měli k platbě příspěvku nějaké dotazy, rád je zodpovím (zašlete mi prosím svůj dotaz emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

 

 


Díky za pozornost a za případnou pomoc ...  

H.