Menu

O tomto Webu

Cílem tohoto webu je  především zpřístupnit co nejvíce informací těm, kteří je nejvíce potřebují. To jsou především začátečníci. Lidé, kteří mají zájem o lovecké luky, lov lukem, ale chybí jim základní znalosti a zkušenosti. Především s ohledem na ně jsem psal a budu psát většinu textů. Pokud někomu zde publikované informace pomohou, budu rád. Nic víc nechci.

 

Prosím zkušené lukostřelce a lovce o značnou dávku shovívavost. Většina článku není psána pro ně. 

Pokud by někdo měl chuť podělit se o své zkušenosti a znalosti, VELMI RÁD VÁM umožním publikování vašich textů na tomto webu. Mým cílem je vytvořit místo, kde se dají najít užitečné věci a každou pomoc pochopitelně vítám.

Jestlže se snad prostřednictvím tohoto webu pozná pár spřízněných duší, bude to jen bonus navíc. Moc rád bych do tohoto webu časem implantovat něco jako diskuzní fórum. Plánů je dost. Uvidíme jak to dopadne. 

 

Proč Většinou kladkové luky?

Občas je mi vyčítáno, že se orientuji především na kladkové luky a "povýšeně přehlížím" luky klasické. Není tomu tak. Klasické luky mám rád stejně jako ty moderní, kladkové. Jediným důvodem, proč o nich zatím na Bowhuter.cz najdete minimum informací je, že o nich prostě skoro nic nevím .... Víc za tím nehledejte. Takže jsem (vlastně jsme) odkázáni na další autory.

 

Důležité informace

Web Bowhunter.cz vznikl jako čistě soukromý projekt jednoho nadšence pro loveckou lukostřelbu. Stránky nemají žádnou spojitost s žádným komerčním subjektem - výrobcem nebo prodejcem loveckého nebo lukostřeleckého vybavení ať v ČR nebo v zahraničí.

Všechny informace, které na tomto webu najdete, byly publikovány v dobré víře autora ve správnost uvedených údajů. Přesto se stále jedná o názory či intepretace jednoho člověka, které neprochází žádnou odbornou korekturou, a tudíž jde o informace neoficiální.

Nikdo také není neomylný. Pokud naleznete v jakémkoliv textu chybnou informaci či nesrovnalost, buduvám velmi vděčný, pokud na ni upozorníte. 

Autoři článků v žádném případě neručí za případné škody, které by mohly vzniknout na základě jakéhokoliv textu publikovaného na těchto stránkách.

 

Spolupráce

Uvítám jakékoliv zájemce o spolupráci. Pokud máte zájem publikovat na Bowhunter.cz vlastní článek, jste vítáni. V případě zájmu poprosím o kontakt.

Pokud jste správci webových stránek s podobnou tématikou a chcete zveřejnit odkaz na Bowhuter.cz, kontaktujte nás. Pošleme vám reklamní baner potřebné velikosti. Pochopitelně na oplátku zveřejníme odkaz na vaše stránky. Více informací naleznete zde

 

Copyright

Některé články vznikly překladem ze zahraničních zdrojů. V takovém případě máme vždy k překladu a publikování souhlas autora původního textu.

Veškeré texty na tomto webu jsou majetkem autora dotyčného textu nebo serveru Bowhunter.cz. Pokud budete mít zájem některý text zveřejnit jinde, kontaktujte nás prosím. Určitě se domluvíme. 

 

Kontakt 

Pokud máte něco na srdci, pak zde jsou informace jak kontaktovat správce webu

H.